Local Storage seems to be disabled in your browser.
For the best experience on our site, be sure to turn on Local Storage in your browser.

Vastutamatusesäte

Tagame, et kõik SKIWAXi internetipoes olevad tooted on teie tellimuse esitamise ajal laos olemas. SKIWAX võib igal hetkel veebilehe sisu muuta. Osasid SKIWAXi internetipoe kaudu vahendatavaid teenuseid pakuvad teised organisatsioonid, kes ühtlasi nende teenuste eest ka vastutavad. Olukordades, kus SKIWAXi internetipood tegutseb nende teenuste vahendajana, ei vastuta me teiste organisatsioonide tegevusest tulenevate vigade eest.

Tasumine ja hinnad

Aktsepteerime järgmisi kaardimakseid: Visa, Eurocard, MasterCard, American Express, PayPal. Kõikidele hindadele lisandub Eesti käibemaks (20%).

Teie tellimuse hinnale lisanduvad kauba kohaletoimetamise kulud. Kohaletoimetamiskulud leiate lehelt „Tarne ja transport“. Tellimustele väljaspool ELi asuvatesse riikidesse võivad lisanduda kohalik käibemaks ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki kättesaamisel. SKIWAX toimetab teie paki kohale vastavalt Incotermi „tarnitud, toll tasumata“ (DDU) põhimõttele. See tähendab, et me ei küsi väljaspool ELi asuvatesse riikidesse saadetava kauba pealt käibemaksu ega muid makse ega oska ennustada, kui suureks need maksud võivad kujuneda. Täiendava teabe saamiseks võtke ühendust kohaliku tolliametiga.

Turvalisus

Kauba eest saate tasuda kolmandate osapoolte vahendusel turvalise soklikihi kaudu, mis tähendab, et teie krediitkaardi andmed näiteks krüptitakse ja neid käideldakse turvaliselt. Me ei salvesta kunagi teie krediitkaardi numbrit.

Kõik kaardiga maksvad kliendid peavad läbima valideerimiskontrolli. SKIWAXi internetipood jätab endale õiguse tellimuse täitmisega viivitada, kui me kahtlustame, et tarvis on täiendavat turvakontrolli.