Local Storage seems to be disabled in your browser.
For the best experience on our site, be sure to turn on Local Storage in your browser.

Kauba ümbervahetamine ja tagastamine

30 päeva jooksul alates kauba kohaletoimetamisest on teil võimalik kaup tagastada või nõuda selle ümbervahetamist. Kaup tuleb tagastada ideaalses korras koos originaalarvega. Tagastatud kaup võetakse vastu ainult siis, kui sildid ja originaalpakend on täielikult terved.

Tagastamisele kuuluva kauba eest vastutate teie. Transportimise käigus kaotsi läinud kaupa ei hüvitata.

Kauba tagastamise kulud tuleb tasuda kliendil. Tagastatud kauba eest makstud raha makstakse tagasi kahe nädala jooksul alates kauba tagastamisest samal viisil nagu klient algselt kauba eest tasus. Pange tähele, et täiendavad maksud tagastamisele ei kuulu. Samuti ei tagastata kauba kohaletoimetamise kulusid. ELi riikide puhul lisatakse tagastatavale summale käibemaks. Kauba ümbervahetamine sõltub asenduskauba olemasolust.

Defektsed tooted vahetatakse sama tüüpi ja samas suuruses toodete vastu, kui need on laos olemas. Defektsete toodete eest tagastatakse raha 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamisel järgige järgmisi juhiseid:

1. Saatke e-kiri aadressile [email protected]. Seejärel saadetakse teile kauba tagastamise juhised. Märkige e-kirjas ära ka oma tellimuse number.
2. Pakendage toode või tooted kindlalt originaalpakendisse (koos dokumentide, kasutusjuhendite, garantiiandmete, registreerimisteabe ja muu vajalikuga).
3. Pange oma saadetis vastavalt kauba tagastamise juhistele postkontorist teele.
4. Kui oleme teie paki kätte saanud, tagastame teile raha 14 päeva jooksul. Täiendavad maksud tagastamisele ei kuulu.