Estoloppeti 2021. aasta hooaja kokkuvõte ja valmistume rullsuusa hooajaks!

Estoloppeti 2021. aasta hooaja kokkuvõte ja valmistume rullsuusa hooajaks!

Aeg on teha kokkuvõtte 2021. aasta Estoloppeti hooajast. Skiwax Europe meeskond oli kohal igal Estoloppeti etapil kus aitasime kõikide huviliste suusad valmistada ette parimal moel, et iga osaleja saaks suusarajal endast parima anda.

 

Sellel hooaja toimunud etappidel, eriti esimesel kahel, oli suusatajate hulk väga suur. Purustati viimase kümne aasta osalejate rekordid! Meil on hea meel, et hoolimata viimaste aastate kehvadest talvedest, on suusatamine endiselt väga paljudele inimestele tähtis.

 

Seoses suure osalejate arvuga purustas rekordeid ka Skiwaxi hooldemeeskond!

Hooldasime igaks etapiks stabiilselt 55-65 suusapaari ja tulenevalt väga suurest huvist, pidime Tartu Maratoni määrdelisti planeeritust varem kinni panema.

Sel hooajal olid lumeolud head, ent takistusi seadis viiruse kõrge levik. Korraldajatele oli maratonide läbiviimine keerulisem ja töömahukam. Tänu osalejate mõistvale suhtumisele ja reeglitest kinnipidamisele said 5 etappi kõigest hoolimata teoks. Haanja Maratoni hetkeks oli viiruse levik paraku nii kõrgel, et viimase sarja osavõistluse korraldamine keelati. Haanja Maratoni radade suurepärase seisukorra ja kohalike aktivistide töö tulemusena sõideti seekordne maraton virutaalselt. Osalejaid oli palju ning Haanja Maratoni trass on tänaseni läbitav.


Täname Estoloppeti meeskonda ja iga etapi korraldajad!

Me täname kõiki meie kliente, kes usaldavad oma suusad meie hoolde!

Tänud kõigile, kes osalesid vähemalt ühel maratonil!

 

 

Lähenemas on rullsuusa hooaeg!

Seni, kuni veel saab, võtame suusaradadest viimast. Kui aga kevadpäike veelgi soojemalt paistab ja teed lume alt välja tulevad, võib suusad mõneks ajaks kõrvale panna ning võtta välja rullsuusad. Kas oled oma varustuse üle vaadanud?

Vaata Skiwax Europe tootevalikut SIITE-poes on kogu kaup saadaval -10%!

Tasuta transport alates 200 € tellimustest ja lisa 5% soodustust alatest 300 €.

 

Skiwax Europe meeskond

Related Posts
  1. Skiwax Europe määrdesoovitused:  35. Viru Maraton Skiwax Europe määrdesoovitused: 35. Viru Maraton
  2. 35. Viru Maratoni kokkuvõte 35. Viru Maratoni kokkuvõte
  3. Skiwax Europe määrdeprognoos: 22. Tamsalu - Neeruti Maraton Skiwax Europe määrdeprognoos: 22. Tamsalu - Neeruti Maraton
  4. 22. Tamsalu-Neeruti Maratoni määrdetestid otse võistlusrajalt! 22. Tamsalu-Neeruti Maratoni määrdetestid otse võistlusrajalt!
Seotud tooted