RODE Top Line Klister KRS3, +5°...-2°C, 60g

Lumetüüp: vana märg lumi, suure teraga lumi. Vastuvõtlik muutlikele oludele.

Õhu temp : +5C° ... -2C°

Packaging: 0.060 kg
Laos
SKU
TLK-KRS3
Soodushind 12,00 € Tavahind 15,00 €
RODE

Tasuta kohaletoimetamine alates 200€

Tarneaeg
Eesti - 0-3 tööpäeva
Soome, Rootsi, Läti, Leedu - 2–4 tööpäeva
Puhka Euroopat - 4–7 tööpäeva
Šveits, Norra - 7-10 tööpäeva
USA, Kanada - 10-15 tööpäeva
Loe rohkem...

30 päevane tagastamisõigus
Loe rohkem...

Lumetüüp: vana märg lumi, suure teraga lumi. Vastuvõtlik muutlikele oludele.

Õhu temp : +5C° ... -2C°

Kasutamine : Kanna kliister suusa pidamisalale, kuumuta vajadusel soojapuhuriga, aja käe või sünteetilise korgiga kiht ühtlaseks. Enne pidava kihi määrimist, kanna suusapõhjale õrn kiht kruntkliistrit. (RODE Chola Klister Base wax K90). Kruntkliister aitab pidaval kihil suusa all püsida ning kasvatab määrdekihi paksust. Eriti oluline pikemal distantsil ja agressiivsel lumel.

Kihi paksus/määrde kogus sõltub suusa kulbi kõrgusest, lume tüübist ja läbitavast distantsist. Mida kõrgema kulbiga suusk, agressiivsem lumi ja pikem distants, seda paksem kiht kliistrit. Kliistritega on mugavam toimetada neid veidi soojendades. Selleks kasuta soojapuhurit. Ära lase kliistrit kuumaks, hakkab suusalt maha voolama.

TLINE pidamismäärded on loodud spetsiaalselt Maailmakarika tiimide palvel. Kõrge kvaliteet ja head tulemused on viimastel hooaegadel Tline määretele hulganisti populaarsust kogunud. TLine seeria muudab Rode legendaarsed ja palju kasutatud pidamismäärded veel libedamaks, samas kaotamata pidamisomadusi.

Hooajaks 2020, otse Maailmakarika testikohvritest jõudsid lettidele uued määrded Tline sarja. Et suurendada väga heade omadustega pidamismäärete valikut kataloogis, paisati turule:

B15, B17, B310 Tahked Tline pidamismäärded

KRS3 T Line Kliister

Write Your Own Review
Arvustatav toode:RODE Top Line Klister KRS3, +5°...-2°C, 60g
Sinu hinnang